Ford Kuga viti 2012, E bardhë, 2.0L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2002 ngjyra e zeze kambio manuale xhama elektrik kondicioner sendilje me ngrofje pasqyra elektrike disqe 16. Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati pe. Tiranë
Ford fokus 1.8 nafte me dogan te paguar i sa po ardh. makina esht ne super gjendje e gateshme per cdo lloj prove Tiranë
Ford focus motor 2.0 benzin + gaz viti 2009; E sapoardhur me dogan te paguar; Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines Italy dhe I shenuar ne dokumenta; Me kondicione. Tiranë
Ford Focus 1.6 benzin viti 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me 115434 km original liber sherbimi; Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult KOMANDA n. Tiranë
FORD FUSION 1.4 tdci 2007 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA 140 MIJE KM super gjendje shume e paster si brenda jashte tapiceri e paster standart Euro 4 xhami pare me rezistence buton Esp full Navigato. Tiranë
12 500€
Telefoni:
0692511450
Shtuar: 30 tetor 2019, numri: 2860
Modeli: Kuga 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Ford Kuga 4X4 2.0 Diesel, Vit Prodhim; 2012, Makina Posedon Opsione Si; Kambio Automat/TipTronik, Sallon Gjysem Lekur/Rrobe Shum Te Paster, Sedilje Me Ngrohje, Sensor Parkimi/ Drite/ Shiu, KlimaTronik, Navigator (Radio/ Cd/ Aux/ Bluetooth/ Usb), Pilot Automatic, Tavan Panoramik Komplet, Ndezje (Start&Stop), Komanda Ne Timon, Xhama/ Pasqyra Elektrike, Xhama Te Zinj Origjinal Etj, Sherbimet Te Gjitha Te Bera, Makina Eshte Ne Gjendje Super Si; Motorrike, Xhenerike Ashtu Dhe Estetike, Cmimi I Diskutueshem!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.