Ford Fusion viti 2008, Gri, 1.4L, 151000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dogan te paguar Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
2 400€
Shtuar: 16 gusht 2021, numri: 114170
Modeli: Fusion 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 151000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinale.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.