Ford Focus viti 2010, E kuqe, 2.0L, 172500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford fiesta 1.4 gpl, gaz benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu. Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
Ford fiesta 1.4 gpl benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu; Tirane Tiranë
FORD FOCUS I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE SWISS AUT. Tiranë
makina esht ne super gjendje; ; e sapoardhur nga italia; ; targuar per here te 1 ne shqiperi; ; ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe vizuale Tiranë
5 200€
Shtuar: 31 janar 2021, numri: 113902
Modeli: Focus 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 172500 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuqi motorike e me pak konsum; Motorino; 4 kandeleta; Disqe frenash prapa dhe ferrota; Marmita; Informacion Shtese: Te gjitha sherbimet te bera ne Itali; Pilot automatik (Cruise Contro) 2 elesa; Sensore parkimi; Komanda ne timon; Kasetofon me Bluetooth, CD, AUX

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.