Ford Focus viti 2010, Blu, 1.6L, 237000km

4 400€
Shtuar: 26 tetor 2021, numri: 114300
Modeli: Focus 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 237000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Xhama te zinj fabrike
Xhama dhe Pasqyra elektrike
Xhami para me rezistence
Kondicioner
Sallon Lekure
Komanda ne timon
Radio, CD, MP3, aux/usb, bluetooth
Eco Mode
Disqe alumini 16''
Goma 80%
2 çelësa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.