Ford Focus viti 2009, Gri, 2.0L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes Ford C max i vitit 2007. Motor 1.6 me naft. Dokumenta deri ne Janar 2022. Eshte me kondicioner per ngrohje dhe ftohj. Eshte ne gjendje shume te mire elektro mekanik. mim i diskutueshe. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON; ; PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuq. Tiranë
Ford fiesta 1.4 gpl, gaz benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu. Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
3 700€
Shtuar: 4 prill 2021, numri: 113999
Modeli: Focus 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
DAL NE QARKULLIM NE 2010 SAPOARDHUR ME DOGANE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYERA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.