Ford Focus viti 2008, Blu, 1.8L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

DAL NE QARKULLIM NE 2010 SAPOARDHUR ME DOGANE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYER. Tiranë
Shes Ford C max i vitit 2007. Motor 1.6 me naft. Dokumenta deri ne Janar 2022. Eshte me kondicioner per ngrohje dhe ftohj. Eshte ne gjendje shume te mire elektro mekanik. mim i diskutueshe. Tiranë
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuq. Tiranë
Ford fiesta 1.4 gpl, gaz benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu. Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
3 200€
Shtuar: 15 mars 2021, numri: 113969
Modeli: Focus 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON
PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE
GJENDJE PERFEKTE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.