Ford Focus viti 2006, Gri, 1.6L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
E sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon: , disqe r15 me 4 goma te reja, xhama te zinj origjinale, fener me Lupa, me Xenon origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, senso. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Makina eshte e mirembajtur dhe ne gjendje te mir. Nuk ka patur aksiden. Makines i jane bere sherbimet dhe kontrollet ne menyre te rregull. Makines i jane paguar taksat vjetore me 14.5.2021 dh. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
2 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 korrik 2021, numri: 114131
Modeli: Focus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS Kondicioner Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra,filter nafte. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paster. Gjendje shume e mire. Dokumenta te sapopaguara.
Nr cel 0696229544

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.