Ford Focus viti 2006, E zezë, 1.6L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina esht ne super gjendje; ; e sapoardhur nga italia; ; targuar per here te 1 ne shqiperi; ; ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe vizuale Tiranë
Ford Fiesta 1.4 Nafte Tdci gjendje mjaft e mire motorrike dhe xhenerike, sherbime te kryera, e sapotarguar taksa + siguracion deri shtator 2021. Tiranë
Makina eshte ne gjende shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizual. E sapo ardhur nga Franca, me dogane te paguar dhe gati per targi. Makina eshte shume ekonomike dhe familjar. Tiranë
ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN; ; KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021; ;... Tiranë
letrat i kane mbaruar ne 11/06/2020 Tiranë
3 200€
Shtuar: 7 nëntor 2020, numri: 113617
Modeli: Focus 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.