Ford Focus viti 2004, Blu, 1.8L, 138000km

Njoftime të ngjashme

shitet ford fiesta benzin gaz 1.4 Tiranë
Ford Focus 2004; ; Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021; ; Bateri. Tiranë
Start stop; ; 4x4; ; 4 gomat 90%; ; automat; ; 2000 nafte; ; klm origjinale; ; xhama te zi me leje per 5vjet; ; te gjitha sherbimet e kryera; ; vaj kamjo i nderruar Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, ngjyra eshte gri ne boje qielli, gomat jane nderruar me te reja para 6 muajsh, amortizatoret i jane nderruar para nje viti, vaj filtra nderruar para nj. Tiranë
Xhama te zinj fabrike; ; Xhama dhe Pasqyra elektrike; ; Xhami para me rezistence; ; Kondicioner; ; Sallon Lekure; ; Komanda ne timon; ; Radio, CD, MP3, aux/usb, bluetooth; ; Eco Mode; ; Disqe... Tiranë
2 200€
Shtuar: 11 tetor 2021, numri: 114278
Modeli: Focus 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 138000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Ford Focus 2004 – 3,000 € (cmim i diskutueshem)
Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese femer.
Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundit.
Me kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021.
Bateri e re.
Kondicioner i ri i fuqishem dhe i sapombushur.
138,000 km.
E perdorur kryesisht per levizje brenda Tiranes.
Me kambio manuale.
E mbyllur me 5 dyer.
Motorri 1.8 nafte
Targa shqiptare
Ngjyra: blu
AM/FM stereo
Me mbyllje qendrore me pult
2 Dritare elektronike
Fshirese e dritares se pasme
Me pasqyra te perthyeshme 3000

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.