Ford Focus viti 1998, E gjelbër, 1.6L, 308000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN; ; KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021; ;... Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, ngrohje sedilesh, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, komand. Tiranë
MJETIT SAPO I JAN BER TE GJITHA SHERBIMET; ; CDO GJE E KA FUNKSIONALE Tiranë
Full opsion; ; Disqe alumini; ; 4 goma te reja 100%; ; Makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike si jashte edhe brena per me shum info Tiranë
explorer 2011; ; 3.5 benxin-gaz; ; gjendje perfekte Tiranë
600€ I diskutueshëm
Shtuar: 17 korrik 2020, numri: 113486
Adresa: Tiranë, Rruga Mikel Maruli, shfaq në hartë
Modeli: Focus 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 308000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: Ka nevojë për riparim 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Timoni: Majtas 
letrat i kane mbaruar ne 11/06/2020

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.