Ford Fiesta viti 2010, E zezë, 1.4L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Makina eshte e mirembajtur dhe ne gjendje te mir. Nuk ka patur aksiden. Makines i jane bere sherbimet dhe kontrollet ne menyre te rregull. Makines i jane paguar taksat vjetore me 14.5.2021 dh. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
4 100€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 qershor 2021, numri: 114105
Modeli: Fiesta 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
E sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon:, disqe r15 me 4 goma te reja, xhama te zinj origjinale, fener me Lupa, me Xenon origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, sensor shiu, Esp, Abs, 10 airbag, 5 porta, Sallon super i mbajtur cope shume komode dhe e bukur per te gjitha stinet, sendilje me palosje,xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me tharje, board kompjuteri, pilot automatik, kondicioner clima digital zone, kasetofon origjinal, bllok muzike super audio origjinale, radio, cd,,usb,aux.. Cdo gje te makina eshte funksionale, Makina eshte super Super gjendje,Makina i jane bere te gjitha sherbimet ne ne itali, ferrotat e reja, cdo gomine poshte e ka te re, Euro 5, Makina esht e sapo ardhur. Makina eshte super akull e paster nga te gjitha drejtimet eshte pothuajse pa asnje gervishtje, ne gjendje perfekte nga ana mekanike, motorrike dhe vizuale, eshte makine e mbajtur per merak, mund ta kontrollini ku te deshironi. Makina eshte e pajisur me dogane te paguar e gatshme per targa!!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.