Ford Fiesta viti 2010, Blu, 1.2L, 159000km

Njoftime të ngjashme

shitet ford fiesta benzin gaz 1.4 Tiranë
Ford Focus 2004; ; Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion te kryer ne muajin Maj 2021; ; Bateri. Tiranë
Start stop; ; 4x4; ; 4 gomat 90%; ; automat; ; 2000 nafte; ; klm origjinale; ; xhama te zi me leje per 5vjet; ; te gjitha sherbimet e kryera; ; vaj kamjo i nderruar Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, ngjyra eshte gri ne boje qielli, gomat jane nderruar me te reja para 6 muajsh, amortizatoret i jane nderruar para nje viti, vaj filtra nderruar para nj. Tiranë
Xhama te zinj fabrike; ; Xhama dhe Pasqyra elektrike; ; Xhami para me rezistence; ; Kondicioner; ; Sallon Lekure; ; Komanda ne timon; ; Radio, CD, MP3, aux/usb, bluetooth; ; Eco Mode; ; Disqe... Tiranë
E shitur
Modeli: Fiesta 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN
KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX
ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021
GJENDJE PERFEKTE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.