Ford Fiesta viti 2009, E kuqe, 1.4L, 182100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
FORD FOCUS I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE SWISS AUT. Tiranë
makina esht ne super gjendje; ; e sapoardhur nga italia; ; targuar per here te 1 ne shqiperi; ; ne gjendje perfekte xhenerike motorrike dhe vizuale Tiranë
I SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH DHE CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER E GJENI NE SWISS AUTO VORE TIRANE MUNDESI BLERJE ME KESTE Tiranë
Ford Fiesta 1.4 Nafte Tdci gjendje mjaft e mire motorrike dhe xhenerike, sherbime te kryera, e sapotarguar taksa + siguracion deri shtator 2021. Tiranë
5 300€
Shtuar: 9 janar 2021, numri: 113802
Modeli: Fiesta 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 182100 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Ford fiesta 1.4 gpl benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagua.; Tirane;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.