Ford Fiesta viti 2009, E bardhë, 1.4L, 175000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2014, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux + usb etj, kompiute. Tiranë
Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2002 ngjyra e zeze kambio manuale xhama elektrik kondicioner sendilje me ngrofje pasqyra elektrike disqe 16. Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati pe. Tiranë
Ford fokus 1.8 nafte me dogan te paguar i sa po ardh. makina esht ne super gjendje e gateshme per cdo lloj prove Tiranë
Ford focus motor 2.0 benzin + gaz viti 2009; E sapoardhur me dogan te paguar; Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines Italy dhe I shenuar ne dokumenta; Me kondicione. Tiranë
Ford Focus 1.6 benzin viti 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me 115434 km original liber sherbimi; Me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult KOMANDA n. Tiranë
4 000€
Telefoni:
0697995532
Shtuar: 18 tetor 2019, numri: 1489
Modeli: Fiesta 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 175000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Ford Fiesta Motorr 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2009 Km 175.000 Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth Komanda ne timon Pasqyra elektrike Shum e paster dhe e mbajtur Shum ekonomike Te gjitha sherbimet e bera Me LETRA TE PAGUARA Cmimi: 4000€ i Diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.