Ford Fiesta viti 2003, Gri, 1.4L, 195000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 2004 3, 000 (cmim i diskutueshe); Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion t. Tiranë
Ford C-MAX viti 2009, E bardh, 1.6L, 140000km; ; + 355684704684 Tiranë
E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinal. Tiranë
2 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 tetor 2021, numri: 114277
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: Fiesta 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 195000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Kuaj fuqi: 75 
Timoni: Majtas 
ford fiesta
viti 2003
motorri 1.4 nafte
195.000 km
kambio manuale
te gjitha sherbimet e bera
lettat deri ne qershor 2022
0675112548

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.