Ford Fiesta viti 1997, Gri, 1.2L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
E sapo ardhur nga jashte, eshte super komode makina disponon: , disqe r15 me 4 goma te reja, xhama te zinj origjinale, fener me Lupa, me Xenon origjinale, dritat kthehen me ane te kthesave, senso. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon m. Tiranë
950€
Shtuar: 19 qershor 2021, numri: 114090
Adresa: Tiranë, Rruga Komuna e Parisit, Kompleksi KIKA 2,, shfaq në hartë
Modeli: Fiesta 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Kuaj fuqi: 75 
Klasa ekologjike: Euro 3 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
ABS Kondicioner Airbags Pasqyra elektrike 
Makina eshte e mirembajtur dhe ne gjendje te mire. Nuk ka patur aksident. Makines i jane bere sherbimet dhe kontrollet ne menyre te rregullt. Makines i jane paguar taksat vjetore me 14.5.2021 dhe siguracioni.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.