Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus viti 2005, Blu, 180000km 0692517433 Tiranë
3 500€
Ford Fiesta 1,2 benzine ,viti 2009,kambio manuale xhama te zinj orgjinal e sapoardhur me dogane te paguar ,Makina eshte ne gjendje perfekte,cmimi... Tiranë
3 400€
Ford Fiesta Motorr 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2009 Km 175.000 Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth Komanda ne timon Pasqyra elektrike Shum e paster... Tiranë
4 000€
Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit; ⛧Automat; ⛧sendilje me ngrohje; ⛧pasqyra elektrike; ⛧Sensor Parkimi para dhe pas ⛧Bateri të... Tiranë
2 699€
Ford focus 1.6 benzin 2010 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar ; Me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult... Tiranë
3 900€
2 600€

Ford Fiesta, 1.4L, 150000km

Shtuar: 5 korrik 2019, numri: 1262
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0686776861
Modeli: Fiesta 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.4 
Me dogane te paguar viti 2007
Motorr 1.4 naft kamio manuale
Makina eshte akull ska asnji gervishtje
Cel:0686776861

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.