Njoftime të tjera të ngjashme

Me dogane te paguar viti 2007 Motorr 1.4 naft kamio manuale Makina eshte akull ska asnji gervishtje Cel:0686776861 Tiranë
2 600€
Shitet Ford Fusion 1.4 nafte Viti 2008 , ne gjendje perfekte nga ana xhenerike dhe motorrike , Shume i paster nga brenda dhe nga jashte . I sapo ardhur nga Beligjika me dogane te paguar gati per... Tiranë
3 200€
Automjeti ka ardhur nga Gjermania dhe ka kolaudim gjerman deri ne vitin 2020. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera tek oficinat zyrtare te Fordit ne Gjermani dhe te... Tiranë
6 900€
FORD focus 1.8 benzin 2009 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Motor I thjesht me zinxhir pershtatet 100 % ne gaz Me clima bi zona, PILOT Automatic Komanda ne TIMON, kasetofon me... Tiranë
3 600€
Shes Ford Mondeo Tournier Titanium 2.2 TDCI (Motorri 2.2 njihet si motorri me i mire i prodhuar nga Ford me 175 kuaj fuqi), ngjyre gri e erret perlato me reflekse me tapiceri te zeze lekure +... Tiranë
6 400€
1 100€

Ford Fiesta, 1.2L, 100000km

Shtuar: 30 gusht 2019, numri: 1307
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0672041934
Modeli: Fiesta 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.2 
OKAZION
Shitet: Ford Fiesta 1.25
Viti: 1998
Makina eshte me letra der n 6 shtator t vitit 2019. Makina eshte ne gjendje t mir motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni, disponon kondicioner, benzin gaz shum ekonomike. Me sherbime te bera, bateri e re, 4 goma t reja, kandele dhe bobin t re. Shitet per arsye se kam mar makin tjeter.
Cmimi:1100€
Vendodhja: Tiranë
Tel: 0672041934

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.