Ford C-MAX viti 2009, E bardhë, 1.6L, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Focus 2004 3, 000 (cmim i diskutueshe); Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese feme; ; Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundi; ; Me kolaudim, taksa dhe siguracion t. Tiranë
ford fiesta; ; viti 2003; ; motorri 1.4 nafte; ; 195.000 km; ; kambio manuale; ; te gjitha sherbimet e bera; ; lettat deri ne qershor 2022; ; 0675112548 Tiranë
E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinal. Tiranë
3 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 tetor 2021, numri: 114269
Modeli: C-MAX 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Timoni: Majtas 
Ford C-MAX viti 2009, E bardhë, 1.6L, 140000km
+355684704684

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.