Ford C-MAX viti 2008, E zezë, 1.6L, 220000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ford Fiesta 1.4 Nafte Tdci gjendje mjaft e mire motorrike dhe xhenerike, sherbime te kryera, e sapotarguar taksa + siguracion deri shtator 2021. Tiranë
ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, DRITA AUTOMATIKE; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN; ; KASETOFON ME BLUETOOTH USB AUX; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE 2021; ;... Tiranë
letrat i kane mbaruar ne 11/06/2020 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, ngrohje sedilesh, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, komand. Tiranë
MJETIT SAPO I JAN BER TE GJITHA SHERBIMET; ; CDO GJE E KA FUNKSIONALE Tiranë
3 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 shtator 2020, numri: 113533
Modeli: C-MAX 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina eshte ne gjende shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale. E sapo ardhur nga Franca, me dogane te paguar dhe gati per targim. Makina eshte shume ekonomike dhe familjare.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.