Ford C-MAX viti 2007, Gri, 1.6L, 180500km

Njoftime të tjera të ngjashme

DAL NE QARKULLIM NE 2010 SAPOARDHUR ME DOGANE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYER. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME CLIMA BI ZONA, KOMANDA NE TIMON; ; PILOT AUTOMAT, SENSOR PARKIMI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; KASETOFON ME BLUETOOTH TELEPHONE; ; GJENDJE PERFEKTE Tiranë
Viti: 2010; Motorr: 2.0; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Letrat: Me dogane te paguar; Sherbime: 4 amortizatore; Shpatulla 3 cop; Turbina; FAP + remap kuadri elektronik per me shume fuq. Tiranë
Ford fiesta 1.4 gpl, gaz benzine, kambio automat, 5 dyer, ne gjendje perfekte si makine, cdo sherbim i kryer ne koh, me dogane te pagu. Tiranë
Shitet Ford Fiesta 1.4 Gaz + Benzine Viti 2009 Tiranë
3 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 mars 2021, numri: 113976
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: C-MAX 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 180500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 80 
Konsumi (L / 100km):
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
VIN:
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Airbags Mbyllja qendrore Xhamngritës elektrikë 
Shes Ford C max i vitit 2007. Motor 1.6 me nafte. Dokumenta deri ne Janar 2022. Eshte me kondicioner per ngrohje dhe ftohje. Eshte ne gjendje shume te mire elektro mekanike. Çmim i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.