Ford C-MAX viti 2007, Blu, 1.6L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR EURO 4 GATI PER TARGA ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA GJENDJE PERFEKTE; ; ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQ. Tiranë
USA vehicle located in the port of Athens Greece for export vehicle runs and drive. fully loaded model 2.3 liter motor; ; information request by emai Tiranë
Te gjitha opsionet baze + xhama te zinj te erret origjinal. Tiranë
makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. dogan te paguar Tiranë
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI e vitit 2006. Sherbimet e sapobera, vaj filtra, filter naft. Gomat e saponderruara, Drita full led, tapiceria shume e paste. Gjendje shume e mir. Dokumenta t. Tiranë
2 900€
Shtuar: 25 korrik 2021, numri: 114143
Modeli: C-MAX 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 90 
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Disqe Alumini 16R, Klima, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timoni Comfort/Sport/Normal, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Bluetooth, Pasqyra Elektrike, Pasqyra me Ngrohje, Xhama te Zinj Origjinal, 4 Xhama Elektrik, AUX, CD, Sedilje Cope, Isofix, 2 Porta 12V, ESP, ABS, BAS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.