Ford C-MAX viti 2004, Tjetër, 1.6L, 252000km

2 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 nëntor 2021, numri: 114331
Adresa: Tiranë, Rruga Aleksandri i Madh, 1050, shfaq në hartë
Modeli: C-MAX 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 252000 km
Ngjyra: Tjetër 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Kuaj fuqi: 103 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Makina eshte ne gjendje shume te mire, ngjyra eshte gri ne boje qielli, gomat jane nderruar me te reja para 6 muajsh, amortizatoret i jane nderruar para nje viti, vaj filtra nderruar para nje muaji.taksat jane deri ne muajin prill 2022, perdorur vetem per levizje dhe jo per transport malli.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.