Njoftimet Premium

Shitja e Ford në Tiranë

Ford C-Ma. Motorr 1.6tdci, 109kuaj fu. Kambio manuale 5 +. Viti 2008. 178000. Shume ekonomi. Te gjitha serviset e bera ne ko. Dokumentat e prera deri ne dhjetor 2020. E gatshme per cd. Tiranë
3 800€
SHITET FORD FIES. VITI I PRODHIMIT 2005. KAMBIO MANUA. MOTORR 1.4 NAFTE ME KONSUM SHUME TE ULET KARBURAN. DISQE ALUMI. KOMANDA NE TIM. DRITA MJEGULLE POSH. KONDICIONER CLI. MAKIN. Tiranë
2 500€
Ford Kuga ne gjendje shume te mire, 2000 cc, nafte, manual, me navigator, telefoni lidhet me blututh, kamera parkimi, tavan panoramik, sedilje meshini, ndezje me buton me 2 celsa, me letra t. Tiranë
8 700€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, d. Tiranë
3 400€
Ford Mondeo Turnier Titanium; 66000 km Tiranë
10 000€
Shitet makin Ford Fies; Viti 2009; Me naft 1.4; Tek de. Me marsh; Me taksa te paguara 2020. Tiranë
3 500€
Ford c max 1.6 NAFT 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Me kondicioner KOMANDA ne TIMON; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore; Pilot automatic; kasetofon me bluetooth aux. Tiranë
3 300€
Shitet Ford Focus 1.6 TDCI sapotarguar me letra dhe siguracion per nje v. Ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove, shum e paster dhe e mbajtur si maki. Gomat te 4 (katerta) te reja. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
Shitet ford focus 1.8 tdci motorri sapo ju ka vendosur i ri freksioni sapo ju ka ber i ri makina esht me kondicioner kseno te gjitha sherbimet sapo ju kan ber letrat sapo i kan mbaru, pran. D. Tiranë
1 900€
I diskutueshëm
Ford fusion 1.4 gaz-benzin viti 2009. Me dogan te paguar gati per targa Tiranë
3 800€
I diskutueshëm
ShesFord Fokus 1.6 vit prodhimi 2005 nafte me Drita Ksen. Makina ka letra te preme deri ne Gusht me gjendje shum te mir me pa ne cdo serves kontroll per cdo gja; Arsyja qe e shes veq se d. Tiranë
3 800€
Shitet ford fiesta ne super gjend. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj ne cdo lloj servisi ku te deshiro. Cmimi i pa diskutueshem Tiranë
3 000€
Shitet Ford Kuga 2.0 TDCi manual 6 + 1 ( teper ekonomike ); Makina ka sedilje lekure + ngrohje sediljesh, klima dixhtale qe lidhet me Navin, Navi te madh me touch ( Blututh Aux Cd ), Xha. Tiranë
11 500€
ford focus 2004 euro 4 2.0 benzin pa dogan sapo ardh na gjermania e bler 1300 euro ne gjermani gjendje shkelqyer xhenerike motorrike shum e paster si brenda jasht extra full prodhim jasht seri. Tiranë
1 300€
ford mondeo full option 2003 lekure e zez 6 + 1 marshe goma 16 + 17 motorr 2.0 tdci per me shum Tiranë
2 300€
Shitet; Ford fiesta; 1.2 benzine; Kambio manual; Me dokumenta Tiranë
2 300€
ford focus shitet per arsyje mos perdorimi cmimi okazion Tiranë
1 650€
Shitet ford mondeo i vitit 2009. 2.0 nafte me motorrin e ri te fordit hdi dhe jo tdci qe ka probleme me injektor. Me kambio automatike, navigator me touch mp3 bluetooth a. Kroskot me erkra. Tiranë
6 500€
I diskutueshëm
Shitet Ford Fiesta kambio Automat/Robotik; Viti prodhimit fundi 2007; 4 porta 210.000 km; Motor 1.4 Nafte shum Ekonomik; Kondicioner, Xhama Elektrik, Aux, Cd player Komanda ne Timon; Makina esht n. Tiranë
3 300€
Ford Mondeo 2.0 Benzine Euro 4, gjendja teknike shume e mire, ABS, Radio, xhama Elektr, drita mjegulle, mbyllje me pult, timon lekure, timon hydraulik, kondisioner, taksa te paguara deri m. Tiranë
1 400€

Shitja e Ford në qytete të tjera