Fiat Stilo viti 2005, E kuqe, 1.6L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd +. Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, AUTO HOLD; ; KASETOFON ME AUX, SUPER EKONOMIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2021 Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
1 500€
Shtuar: 6 shkurt 2021, numri: 113922
Modeli: Stilo 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale; Makina Posedon Letrat E Sapo Paguara Klima Dixhitale Tronike Kasetofon Me Disk + Radio Sendilje Kamosh Mbajtese Dore Hapje Mbyllje Me Pult Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Xhama Elektrik Kompjuter Bordi Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Ka Nevoj Per Gjera Te Vogla Estetike Makina Ndodhet Ne Elbasan

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.