Fiat Punto Evo viti 2011, Gri, 1.2L, 189000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd +. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIK. KOMANDA NE TIMO. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-POR. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJ. 4 GOMA TE REJA 100%, HANKOOK. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & M. Tiranë
3 400€
Shtuar: 2 dhjetor 2020, numri: 113659
Modeli: Punto Evo 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, AUTO HOLD
KASETOFON ME AUX ,SUPER EKONOMIKE
GJENDJE PERFEKTE
ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.