Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kilometrazhi: 208420 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 300€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 157300 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 500€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 170000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 320€
I diskutueshëm
Viti: 1999
Kilometrazhi: 304000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
1 500€
I diskutueshëm
Viti: 2001
Kilometrazhi: 1500 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
1 500€
I diskutueshëm
4 600€

Fiat Punto

Shtuar: 9 mars 2019, numri: 1032
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Punto 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.4 
Fiat Punto evo 1.4 BENZINE VITI 2012
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 1.4 BENZINE 8 valvula ( motor I thjesht)
KAMJE MANUAL, SISTEM start and stop
KONDICIONER, kompjuter bordi
Komanda ne timon, drita automatike, Kasetofon me usb dhe aux
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE MBYLLJE QENDRORE ME PULT
GOMA TE REJA
GJENDJE PERFEKTE
GATI PER TARGA
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.