Fiat Panda viti 2015, E bardhë, 0.9L, 51000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIK. KOMANDA NE TIMO. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-POR. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJ. 4 GOMA TE REJA 100%, HANKOOK. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & M. Tiranë
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Fiat punto 1.2; Automat; Benzin gaz Tiranë
7 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 maj 2020, numri: 113372
Adresa: Tiranë, Marikaj, shfaq në hartë
Modeli: Panda 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 51000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Kapaciteti i motorit: 0.9 litra
Aparat transmisioni: I plotë 
makina e sapo ardhur nga zvicra.gjendja si e re

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.