Fiat Panda viti 2010, E zezë, 1.1L, 157000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIK. KOMANDA NE TIMO. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-POR. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJ. 4 GOMA TE REJA 100%, HANKOOK. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & M. Tiranë
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Fiat punto 1.2; Automat; Benzin gaz Tiranë
2 600€
Shtuar: 7 maj 2020, numri: 113374
Modeli: Panda 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 157000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.1 litra
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicra.
Navi, usb, blotooth, Aux-In
Super ECOnomik

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.