Fiat Panda viti 2006, Blu, 1.2L, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIK. KOMANDA NE TIMO. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-POR. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJ. 4 GOMA TE REJA 100%, HANKOOK. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & M. Tiranë
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Fiat punto 1.2; Automat; Benzin gaz Tiranë
2 800€
Shtuar: 16 shtator 2020, numri: 113532
Modeli: Panda 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
GJENDJE PERFEKTE
LIBER SHERBIMI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.