Fiat Idea viti 2006, Gri, 1.3L, 100000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, tavan panoramik + baxha xhami, sallon lekure, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama + pasqyra eklektrike, abs,... Tiranë
E SAPOARDHUR NGA GERMANY, ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN, GANXH TERHEQJE, GJENDJE PERFEKTE, GATI PER TARGA Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, baxha xhami, sallon lekure, sedile elektrike + ngrohje, klima, komanda ne timon, pilot automat, navigator, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
Xhama te zi; ; Mbyllje qendrore, 2 celesa; ; Disqe alumini 16; ; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerik; ; Ngjyre e vecante e lyer nga fabrik; ; E sapo ardhu. Tiranë
E shitur
Modeli: Idea 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELSA. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.