Fiat Grande Punto viti 2011, E bardhë, 1.3L, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
ME LIBER SHERBIMESH NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA TE REJA, SENSOR PARKIMI, KLIMA, 2CELS. ME DOGANE DHE TARGA DHE DOKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Fiat punto 1.2; Automat; Benzin gaz Tiranë
3 900€
Shtuar: 2 maj 2020, numri: 113364
Modeli: Grande Punto 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIKE. KOMANDA NE TIMON. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-PORT. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJE. 4 GOMA TE REJA 100%, “HANKOOK”. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & ME DOGANE(TVSH) TE PAGUAR. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. E GATSHME PER CFAREDOLLOJ PROVE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.