Fiat Bravo viti 2007, Blu, 1.9L, 173400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale; Makina Posedon Letrat E Sapo Paguara Klima Dixhitale Tronike Kasetofon Me Disk + Radio Sendilje Kamosh Mbajtese Dore Hapje Mbyllje M. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd +. Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, AUTO HOLD; ; KASETOFON ME AUX, SUPER EKONOMIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2021 Tiranë
3 300€
Shtuar: 6 qershor 2021, numri: 114081
Modeli: Bravo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 173400 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Xhama te zi
Mbyllje qendrore, 2 celesa
Disqe alumini 16
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerike.
Ngjyre e vecante e lyer nga fabrika.
E sapo ardhur nga Italia, gati per targa.
Mund ta kontrolloni te mekaniku juaj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.