Fiat Bravo viti 2007, 1.9L, 181100km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, AUTO HOLD; ; KASETOFON ME AUX, SUPER EKONOMIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2021 Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
makina e sapo ardhur nga zvicr. gjendja si e re Tiranë
Fiat panda me dogane te paguar ardhur nga zvicr; ; Navi, usb, blotooth, Aux-In; ; Super ECOnomik Tiranë
ME 4 DYER, XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIK. KOMANDA NE TIMO. AUDIO MP3, AM/FM/AUX/USB-POR. TAPICERI COPE-SEDILE ME PALOSJ. 4 GOMA TE REJA 100%, HANKOOK. E SAPOARDHUR NGA JASHTE & M. Tiranë
4 200€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113764
Modeli: Bravo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 181100 km
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, xhama + pasqyra eklektrike, dy celesa, kompiuter bordi, sensore parkimi, goma te reja, liber sherbimi fiati etj; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshm; Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana jua;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.