Fiat 500 viti 2018, E trëndafiltë, 0.9L, 5000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET - NDEROHET - FIAT BRAVO - CROM PACET - SHUM I VECNATE PER LLOJIN E VET - MOTORR 1.9 DIEZEL - KLIMA - 5 MARSHA - NGJYRA VISHNJE METALIZATO - SHIRIT INOKSI TE DYERT - TAPICERIA SHUM E PASER M. Tiranë
Fiat bravo 1.4 benzin turbo viti 2009; E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar; Kamje manual 6 marshe, clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendror. Tiranë
SHITET FIAT BRAVO 2009 KLIMA TRONIC; KAMJO AUTOMAT TRONIC + /; NAFTE 1.6 MULTIJET SUPER EKONOMIK 4 LITRA; GOMAT E REJA SAPO VENA ME 162000 KM ORGJINALE DY CLESA LETRA TE PAGUARA DERI QESHOR 2020. Tiranë
FIAT GRANDE PUNTO, 1.3 NAFTE, 2006 MANUAL; 5 + 1 MARSHE, MOTORR MULTIJE; E SAPOARDHUR, ME DOGANE TE PAGUAR; NE SUPER GJENDJE VETEM NE SWISSAUTO EXPER Tiranë
Fiat seicento 1.1 benzin me letra te regullta makina ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike makina ka nevoj per pak estetike 800 Tiranë
12 000€
Telefoni:
06727506300682634670
Shtuar: 25 tetor 2019, numri: 2803
Modeli: 500 
Viti: 2018 
Kilometrazhi: 5000 km
Ngjyra: E trëndafiltë 
Gjendja: E re 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 0.9 litra
Shes Fiat 500 0.9 Bz Lounge. Viti i prodhimi 2018. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte blere me 0 km te Fiat Albania. 2 vjet brenda garancise. 6600 Km. Tavan panoramik. Kamio automatike. Sedilje lekure. Sensor parkimi. Timon i veshur me lekure. Xhamat elektrik. Pasqyrat elektrike. Disqe alumini 15”. Ekran touch screen 5”.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.