Fiat 500 viti 2008, E bardhë, 1.3L, 109000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E SAPOARDHUR NGA GERMANY, ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGINAL, DISQE ALUMIN, GANXH TERHEQJE, GJENDJE PERFEKTE, GATI PER TARGA Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, baxha xhami, sallon lekure, sedile elektrike + ngrohje, klima, komanda ne timon, pilot automat, navigator, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
Xhama te zi; ; Mbyllje qendrore, 2 celesa; ; Disqe alumini 16; ; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerik; ; Ngjyre e vecante e lyer nga fabrik; ; E sapo ardhu. Tiranë
Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
4 700€
Shtuar: 21 shtator 2021, numri: 114242
Modeli: 500 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 109000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, tavan panoramik+baxha xhami, sallon lekure, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+tel, xhama+pasqyra eklektrike, abs, esp, dy celesa, goma te reja, liber sherbimi fiati etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.