Njoftime të tjera të ngjashme

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,4X4 ME BUTON,GOMA TE REJA,E SAPO... Tiranë
4 800€
1€

Daihatsu Terios viti 2007, E zezë, 1.5L, 190000km

Shtuar: 8 tetor 2019, numri: 1331
Telefoni:
0685488202
Modeli: Terios 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.5 
Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe nga jasht te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur me liber sherbimesh nga ana estetike xhinerike dhe motorike esht perfekt.0699751522

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.