Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C Class Prodhimi: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazhi: 170.000 Karburanti: Nafte Modeli: 220 Me targa shqiptare. Makina eshte ngjyre e zeze, eshte sjell personalisht nga... Tiranë
10 000€
Kambio manuale me 6 raporte shpejtesie. Audio sound system 7 " color display, HMI Commander, AM / FM radio, CD, MP3, USB, AUX, 6 Altoperlante, Bluetooth, DAB digital radio. Navigator. Sedile... Tiranë
14 990€
makina eshte ne gjendje tip top. cdo sevis esht bere ne servise te licensuar servisi fundit i esht bere para nji jave. makina eshte e pajisur me gova vere dhe dimri edhe disqe vere dhe dimri.... Tiranë
18 500€
SHITET.... ✅E KLAS ✅ADVANGARTE ✅EVO 280 CDI ✅165000 KILOMETER ✅VITI I PRODHIMIT 12/08 ✅AUTOMATIKTIPTRONIC ✅NAVIGATIONSYSTEM ✅CLIMATRONIC ✅SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ✅SINJALE KE PASQYRAT ✅DRITAT... Tiranë
9 300€
I diskutueshëm
Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
4 800€

Daihatsu Terios, 1.5L, 140000km

Shtuar: 29 gusht 2019, numri: 1306
Telefoni:
0692113525
Modeli: Terios 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.5 
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN,KAMBJO AUTOMATIKE,VITI 2007,KONDICIONER,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE,4X4 ME BUTON,GOMA TE REJA,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E PERSHTATSHME 100%PER IMPJANT GAZI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.