Citroen Tjetër viti 2012, E bardhë, 1.6L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OPSIONET: KLIMA - CD MP3 - USB - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT- 2 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIK. Tiranë
XENON, SENSORE PARKIMI, KAMERA PARKIMI, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, START AND STOP, ECCO, KOMANDA NE TIMON, MARSHE NE TIMON F1, KLIMA BIZONE, RADIO-CD-AUX, PILOT AUTOMATIK, CRUISE CONTROL, XHAMA DH. Tiranë
Citroen berlingo 1.6 hdi panorama me 205000 km origjinale me liber servisi me tavan xhami e ardhur nga zvicra 4 goma Te reja kondicioner xhama elektrik pasqyra elektrike xhama Te zinj origjinal T. Tiranë
Shitet per arsye mos perdorimi, letra te sapobera, goma te reja me garanci, marshe tek timoni, cmimi i padiskutueshem, vetem sms ose wht. Tiranë
12 500€
Shtuar: 18 maj 2021, numri: 114054
Modeli: Tjetër 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
SHITET OSE NDERROHET
KLIMATRONIK 4 ZONA, TAVAN PANORAMIK, SALLON LEKURE+KAMOSH, NAVIGATOR, SERDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, PILOT AUTOMATIK, NDEZJE START AND STOP, TREGUES KILOMETRAZHI MBI KROSKOT, PASQYRA ME PALOSJE, HAPJE MBYLLJE ME GISHT, DRITA LED KSENON BIKSENON, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, KAMERA PARKIMI, GOMA TE REJA, E SAPO TARGUAR, ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.