Citroen CX viti 2013, E zezë, 1.6L, 169000km

8 900€
Shtuar: 7 nëntor 2021, numri: 114319
Modeli: CX 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, komanda + marshe ne timon, pilot automat, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, drita auto + led + xenon, kamera parkimi, xhama te zinje origjinale, dy celesa etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.