Citroen C3 viti 2010, Gri, 1.4L, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Citroen C3. 1.4 Naf. Kambio automati. Me Marsha ne tim. Klima tron. Xhama pasqyra elektri. Kompiuter bor. Radio. MP3. Me dogan te pagu. Makina ndodhet perball city park n. Tiranë
Shitet: CITROEN C1; Viti 2008; Motorr 1.0 BENZINE; Ne gjendje te; perkryer me 4 dye; Manual me 5 marshe; makine shume e paster pasqyra elektrik Tiranë
Kabina Seda. Targa shqiptar. Motor nafte 1600cm; 115 kuaj fuq. Transmision manua; ; Clima automa. 139000 km, real. Sherbimet te bere ne koh. Sensore parkimi prap. Tapiceri e paster texti. Tiranë
Citroen C4; ; Viti i Prodhimit 2013 me 130.000 km, Nafte 1.6 e-HDi; ; kambio Manuale, makine shume ekonomike, konsumi karburantit 4.4L; ; Opsionet:; 1. Airbag anesore dhe ballore perpara; ; 2.... Tiranë
Shitet Citroen C4 Picas. 4500 eur. 162000 km Tiranë
4 999€
Telefoni:
37745613666
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1813
Modeli: C3 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
MAKINA GJENDET NE KOSOV PO MUND TE SJELET KUDO NE SHQIPERI PA PROBLEM...; ; CITROEN C3 1.4 HDI; MODEL 2011; KLIMA; PANORAM; COMPYTER BORD; XHAMA ELEKTRONIC; RADIO CD; PULLA TIMON; SERVO; ULSET EXTRA ; MBYLLJE ME TELEKOMAND ; DRITAT E MJEGULLES...; INFO..+37745613666; ; ; INFO NE +37745613666---+38649858656; viber+37745613666; KONTAKT PREJ ORES 09.00 DERI 22.00; SMS IMEL MOS DERGO; 045613666; FLM PER MIREKUPTIM...PRESIM BLERES SERIOZ...; VETURA GJENDET NE AUTO SALLON BENI; FSHATI STANOVC I EPERM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.