Citroen C3 Pluriel viti 2004, Portokalli, 1.6L, 172145km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, komanda + marshe ne timon, pilot automat, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, drita auto + led + xenon. Tiranë
SHITET OSE NDERROHET; ; KLIMATRONIK 4 ZONA, TAVAN PANORAMIK, SALLON LEKURE + KAMOSH, NAVIGATOR, SERDILJE ELEKTRIKE ME NGROHJE, KOMANDA NE TIMON, KOMPJUTER BORDI, PILOT AUTOMATIK, NDEZJE START AN. Tiranë
OPSIONET: KLIMA - CD MP3 - USB - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON- MBYLLJE QENDRORE ME PULT- 2 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIK. Tiranë
XENON, SENSORE PARKIMI, KAMERA PARKIMI, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, START AND STOP, ECCO, KOMANDA NE TIMON, MARSHE NE TIMON F1, KLIMA BIZONE, RADIO-CD-AUX, PILOT AUTOMATIK, CRUISE CONTROL, XHAMA DH. Tiranë
E shitur
Modeli: C3 Pluriel 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 172145 km
Ngjyra: Portokalli 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet per arsye mos perdorimi, letra te sapobera, goma te reja me garanci, marshe tek timoni, cmimi i padiskutueshem, vetem sms ose whts.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.