Chrysler 300C viti 2007, E zezë, 2.7L, 174100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te pagua. 2014 3.6 litra motori full opsin back up camera black and black awd ne gjend. Shume te mire tapiceria eshte ne super gjendje te mire Tiranë
CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5. MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENT. BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJE. Tiranë
CHRYSLER PT CRUISER; AUTOMATIK; BENZIN - GAZ; VITI 2001 Tiranë
Ofrohet per shitje Chrysler 300C 2.7 Benzin Gaz model Amerikan ne gjendje shume te mire dhe i mbajtur me shume merak( makine garazhd) Te dhenat: Vit prodhimi 2007, Benzin-Gaz, Automatik, Tempomat. Tiranë
Makina ka rreth nje vit qe ka ardhur nga Gjermania eshte me dokumenta te rregullta dhe ne gjendje shume te mir. Kondicioner, dopio airbag, 6 + 1, abs, xhama elektrik, kasetofom origjin. Tiranë
5 499€
Shtuar: 29 dhjetor 2020, numri: 113748
Modeli: 300C 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 174100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Chrysler 300C 2.7cc benzin gazz 2007 te gjitha sherbimet e bera i gatshem per zhdo lloji prove Alternativ Auto Alternative Auto Shitje makinash; Vizitoni faqen e biznesit ton Rruga dytsore perballe brunesit Tregoje n hart

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.