Chevrolet Silverado viti 2021, E zezë, 5.3L, 1km

Njoftime të ngjashme

Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 naft 12/2006 e sapoardhur nga zvic. Makina ka 212 mij km origjinale! Eshte ne super gjendje me liber sherbimesh dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana ju. Ka 2. Tiranë
41 000€
Shtuar: 5 mars 2022, numri: 114565
Modeli: Silverado 
Viti: 2021 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 1 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Pickup 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 5.3 litra
Kuaj fuqi: 600 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
+971555523662
+971551872824
5.3L LTZ V8 CREW CAB A/T PTR 2021 FULL OPTION AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO ALL OVER THE WORLD

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.