Chevrolet Orlando viti 2015, E bardhë, 2.0L, 98300km

Njoftime të tjera të ngjashme

CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. MAKINA KA DESIGN SHUME TE VECANTE DHE SALLONI I BRENDSHEM JA SHTON ME SHUME BUKURINE, SEPSE ESHTE MODEL I VECANTE NGA CHEVROLE. Tiranë
CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, EKONOMIKE, KOMODE, MJAFT E SHPEJTE DHE MBART SIGURI MAKSIMAL. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy celesa, kompiuter bordi, goma te reja Tiranë
Me letra te paguara; ; klima; ; benzine + gaz (me 3 vjet garanc); arshur nga zvicra; ; super ekonomik Tiranë
Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
12 490€
Shtuar: 16 janar 2021, numri: 113835
Modeli: Orlando 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 98300 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIK. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROLE. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULET TE DEFEKTEVE NE 3 VITET E FUNDIT NE USA DHE GJERMAN. PRODHUAR NE AMERIKE EKSLUZIVISHT PER TREGUN EUROPIA.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.