Chevrolet Equinox viti 2012, Bojë floriri, 2.4L, 105000km

Njoftime të ngjashme

+ 971555523662; ; + 971551872824; ; 5.3L LTZ V8 CREW CAB A/T PTR 2021 FULL OPTION AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO AL. Tiranë
Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 000€
Shtuar: 23 qershor 2022, numri: 114591
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: Equinox 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 105000 km
Ngjyra: Bojë floriri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.4 litra
Kuaj fuqi: 184 
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Shetet
Chevrolet Equinox
Viti 2012
Benxin 2.4
Automat

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.