Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Tiranë

Shitet Chevrolet Matiz 800 Benzine Kamio Manule Motorri ne gjendje perfekte pune 86.350 km Origjinale Vit prodhimi 2008 Goma 90% te reja Makina e sapo ardhur nga Belgjika dhe e sapo targuar n. Tiranë
2 000€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine + gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, goma t. Tiranë
2 800€
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti prodhimit 2013, 6 + 1 vende, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
7 200€
Shitet Chevrolet Captiva 2.0 naft 12/2006 e sapoardhur nga zvic. Makina ka 212 mij km origjinale! Eshte ne super gjendje me liber sherbimesh dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ana ju. Ka 2. Tiranë
6 000€
Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7 vendes. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje lekure me levizje elektrike dhe nxjehje, touch screen me navi dhe kamera, sensore parkimi, senso. Tiranë
7 000€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 127000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 100€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 133000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 200€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 165000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
5 800€
Chevrolet 0.8 benzin-gas nga fabrika me 4 dyer ne gjendje shum te mire kambio manuale me dogane 130.000 km origjinale nr: 0683368927 cmimi 2200 Tiranë
E shitur
shite 1100 euro i diskutushem me lerta te paguar Tiranë
E shitur
Shitet chevrolet matiz viti 20.12.2007 motor 0.8 benzin + ga; Makina sht me dogan t pagu. mimi pak i diskutueshm Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfek. Dokumenta te rregull. Madhesia e motorit 0.8. Shume ekonomik. cmimi 2 milion leke te vjetra Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz e vitit 2009, me dogane te paguar dhe te gjitha sherbimet e krye. Makina eshte ne gjendje shume te mire; 0692108853 Tiranë
E shitur
Ofrojme makina me qera me cmimet me te mira duke filluar me nga 20 Euro/dita mund te merrni me qera makina si Chevrolet viti 2007 benzine + gaz apo edhe Opel Zafira 7 vendesh; Kontaktoni ne nr. Tiranë
E shitur
Konsumi - 8.8L/100Km Urban, 7.6L/100Km Mixed, 6.8L/100Km Interurban; Vende - 4 + 1; ABS, Radio CD, Kondicioner, Komanda ne Timon, Xenon, 4 Xhama Elektrik, Pasqyrat Elektrike te palosshme, Disq. Tiranë
E shitur
Shitet Shvrolet kalos sapo targuar Automat 1.4 bezin gati per impjant gazi viti 2007 89 mij kilometra te vetat klima kondicioner mbyllje me pult ne gjendje prefekte nuk ka nevoj per asnji sherbi. Tiranë
E shitur
Shitet Chevrolet Aveo 2009 1.2 Benzin/Gaz me impjant fabrike jo te vendosur vet i ardhur nga Itali; Letra sapo te pre. Makine eshte ne gjendje shum te mir dhe gati per cdo lloj prov; Cmimi. Tiranë
E shitur
; Shitet makina Chevrolet Kal. 2 xhamat e pare elektri. Me dogane te paguar ne gjendje te mi. Me kasetofon dhe AirB. Makina gjendet prane aeroport. Per me shume info kontaktoni ne nr m. Tiranë
E shitur
Shitet okazion manual 1700 Tiranë
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera