Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Tiranë

Shetet; ; Chevrolet Equinox; ; Viti 2012; ; Benxin 2.4; ; Automat Tiranë
7 000€
+ 971555523662; ; + 971551872824; ; 5.3L LTZ V8 CREW CAB A/T PTR 2021 FULL OPTION AVAILABLE AT ASTRO AUTOMOBILES FZE SHOWROOM 366 DUBAI AUTO ZONE DUCAMZ UAE WESELL/EXPORT ALL KIND OF VEHICLES TO AL. Tiranë
41 000€
CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. MAKINA KA DESIGN SHUME TE VECANTE DHE SALLONI I BRENDSHEM JA SHTON ME SHUME BUKURINE, SEPSE ESHTE MODEL I VECANTE NGA CHEVROLE. Tiranë
E shitur
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROL. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULE. Tiranë
E shitur
CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, EKONOMIKE, KOMODE, MJAFT E SHPEJTE DHE MBART SIGURI MAKSIMAL. Tiranë
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy celesa, kompiuter bordi, goma te reja Tiranë
E shitur
Me letra te paguara; ; klima; ; benzine + gaz (me 3 vjet garanc); arshur nga zvicra; ; super ekonomik Tiranë
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera