Volkswagen Tiguan viti 2009, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes Golf V ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, gomat jane pothuajse te reja, vaj dhe filtra te sapo ndrua. Tiranë
VOLKSWAGEN POLO WHITE EDITION 1.2 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL; -EURO 6; - FULL OPSIONAL DESIGNO; -VITI DHJETOR 2014 MODEL 2015; - 1 DORE MAKINE; -FACELIFT; -WHITE EDITION; -23000 K. Tiranë
VOLKSWAGEN GOLF 5 HIGHLINE 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL; -EURO 5; - FULL OPSIONAL DESIGNO; -VITI DHJETOR 2009 MODEL 2010 (1 PRONAR GJERMA) -FACELIFT; -Seria HIGHLINE- INDIVIDUAL; -175000 K. Tiranë
Shitet Volswagen Jetta GLI Benxine 2.0 Manuale 57 mij milje letra te paguara per 1 vit super e Vecante wats u. Tiranë
VW passat, kamio automat, viti 2006 -2007, sedilele gamosh me ngrohje, feneret me lupa xenon, disqe 16 origjinal passati eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
7 999€
Telefoni:
355673766737
Shtuar: 17 tetor 2019, numri: 1477
Modeli: Tiguan 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
VW Tiguan 2.0 TSI Benzine Viti 09-2009 Ardhur nga USA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.