Volkswagen Passat viti 2004, E zezë, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Passat 2004 2.5 TDI 4x4 2004 HIGHLINE, Sendilje RECARO Siguracioni i mbaron pas 6 muajsh, . Sallon gjysem lekure gjysem kamos. Kamio Automat, Komando ne timon, klima tronik, hapje mbyllje qendrore, drita kseno--B kseno, sendiljet elektrike me ngrohje-fryrje-cfryrje, cd player + bagazhier me 6 cd. Navigator, Disqe alumini, Xhama te zi mbrapa origjinale, full full., me te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik.; Mund ta kontrolloni ku te doni; Vetem telefonata serioze. Cmimi pak i diskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.