Volkswagen Passat viti 2006, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet passat 1.9 tdi station vagon, vitit 2006, full options, me pilot automatik, manual 6 marshe, sendilje me komandim elektrik, radio/cd origjinale, tapiceri brenda shume e paster ( cope; Pa asnje gervishtje nga jashte, goma te reja dhe disqe te pastra 16 inc, makina eshte shume ekonomike, posedon klima ne gjendje perfekte, me targa/suguracion deri gusht 2018; Me te gjitha sherbimet ok, me rryp faze, vaj filtra dhe bateri e re sapo bler; Nuk jam tregtar makinash, e shes per arsye largimi nga shqiperia; Shkurt dhe sakt super makin; Cmimi eshte i diskutuar; Pres bleres serioz dhe te interesuar; Flm!; 00965 50554381, me merni what's app, viber, msn, jam jasht shqiperie;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.